Möblierte Wohnung in Köln-Pesch

Základna vstup

Paní Roswitha Fuchs

  • place Escher Straße 30A , 50767 Köln
  • person 1-4 Lidé
  • Mluvíme:
  • Tento poskytovatel nemá žádné další kontaktní údaje. Kontaktujte prosím pronajímatele pomocí tlačítka „Kontaktovat poskytovatele“ a zanechejte své telefonní číslo a e-mailovou adresu pro rychlou zpětnou vazbu.

Vybavení

  • smoke_free Nekuřácké pokoje

Ceny

Umění číslo Lidé Cena za osobu a noc v €

Popis

Tento text byl strojově přeložen ( Ukázat originál )

Zařízený byt k pronájmu v Kolíně nad Rýnem-Pesch

2 ZKDB, 80 m² obytná plocha v rodinném domě, plně vybavená, vlastní prádelna a sklepní místnost, vlastní vchod v přízemí. Velkoryse zrekonstruovaný v roce 2015, všechny pokoje kachl, ložnice laminát. Soukromé parkovací místo. K dispozici od 03.10.2023. Nekuřácký, maximálně čtyři osoby. Minimální doba pronájmu: 3 měsíce (na vyžádání kratší). Pronajímá se pouze celý byt, žádné jednotlivé pokoje.

Pronájem € 1500, - mtl. plus € 200,- NK záloha (elektřina, voda, stočné, plyn, vyúčtování je založeno na spotřebě/odečtech měřičů) - Kauce: € 1500,-

Vybavení:
Vybavená kuchyňská linka vč. myčky, mikrovlnné trouby, sporáku se sklokeramickou deskou, trouby, velké ledničky, všech elektrospotřebičů od firmy Miele. Kávovar, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd. jsou bohaté, velký jídelní kout.

Velký obývací pokoj s výhledem do krajiny, kožený nábytek, přídavná rozkládací pohovka 140x188cm vhodná pro noční použití, WiFi/WLAN, satelitní TV plochá obrazovka 102cm, elektrické žaluzie. V případě potřeby lze přidat další lůžko 90x200cm.

Koupelna s velkým sprchovým koutem 90x120cm, bidetem, toaletou, ručníky, samostatná toaleta pro hosty.

Ložnice s novými postelemi a matracemi 2x90x200cm, lze nastavit jako manželskou postel nebo samostatně, přikrývky a prostěradla, okenice.

Nová pračka Bosch a sušička Miele ve vlastní prádelně, žehlička, žehlící prkno. Nový energeticky úsporný plynový topný systém s kondenzační technologií.

Životní prostředí:
V blízkosti dálničního uzlu A57 Chorweiler/Pesch, autobusová zastávka s napojením na S-Bahn přímo naproti, doba jízdy do Dom/Hbf cca 30 minut. Základní škola a střední škola v obci, stejně jako EDEKA, ALDI, LIDL, OBI, lékaři, lékárny, restaurace, pekárny, tělocvična, sportovní zařízení atd., vše v docházkové vzdálenosti. Pláž "Sundown Beach" na jezeře Esch v bezprostřední blízkosti.

Hostinský

  • Členem od: července 2016
  • Míra odpovědi: 100%
  • Mluvíme: německy, anglicky

Zadejte své ubytování

a připojte se k tisícům spokojených pronajímatelů!