Montér pokoj v Ostrava - levné montér ubytování

Zadejte své ubytování

a připojte se k tisícům spokojených pronajímatelů!

Ostrava je z hlediska zaměstnanosti atraktivním regionem zejména díky těžkému průmyslu a těžbě přírodních zdrojů, jakož i bohaté společensko-kulturní nabídce, která láká davy turistů, fanoušků koncertů, festivalů a nočního života ve městě. Vzkvétá i turistický ruch zaměřený na přírodní a historické dědictví a přítomnost železničních uzlů a mezinárodního letiště činí z Ostravy důležitý bod na mapě Evropy. Citelná je poptávka po pracovníkech v obou odvětvích hospodářství, zejména u Poláků ze Slezska, kteří spolu s Ostravčany tvoří slezskou aglomeraci. Zahraniční zaměstnance povzbuzuje firemní ubytování , jehož nabídka je větší, než byste si mysleli.

Navzdory krizím a ekonomickým turbulencím v 90. letech zůstává Ostrava městem a regionem bohatým na různé aspekty ekonomiky ovlivňující trh práce, který má zajistit fungování všech těchto odvětví. Nejdůležitější z nich jsou:

- Těžký průmysl se zaměřením na těžbu a zpracování přírodních zdrojů. Tradice hornictví v Ostravě sahají až do 17. století ai dnes nové důlní lokality potřebují mnoho ochotných rukou – ne nutně vysoce kvalifikovaných – k práci.

- Výroba automobilů a komponentů pro ně, ale také pro smartphony, počítače a jiné elektronické systémy. Právě tato sekce se nyní nejvíce rozvíjí a čím dál více velkých společností míří právě do Ostravy.

- Odvětví cestovního ruchu, ve kterém jsou oblíbené služby turistů, kteří hledají dojmy vyplývající z přírodních podmínek, které jim nabízejí krajinné parky, jakož i těch, které fascinuje historie architektury a techniky.

- Společensko-kulturní průmysl. Ostrava je známá svými divadly, kiny, komunitními centry, ale i kluby a hospodami. Kromě toho má město řadu sportovišť, od malých hřišť až po tělocvičny a stadiony.

Levné ubytování v Ostravě

S cílem zajistit pohodlný přístup do databáze firemních ubytovacích a pobytových středisek pro zaměstnance mimo region byla vytvořena stránka xodomo.cz. Díky které si snadno ověříte širokou škálu firemních ubytovacích nabídek – včetně hotelu Ostrava, ubytovny Ostrava a ubytování v levných penzionech.

Sousední města s montovanými místnostmi

Zadejte své ubytování

a připojte se k tisícům spokojených pronajímatelů!

Prosím, čekejte...