Möblierte Wohnung in Köln-Pesch

Základna vstup

Paní Roswitha Fuchs

  • place Escher Straße 30A , 50767 Köln
  • person 1-4 Lidé
  • Mluvíme:
  • Tento poskytovatel nemá žádné další kontaktní údaje. Kontaktujte prosím pronajímatele pomocí tlačítka „Kontaktovat poskytovatele“ a zanechejte své telefonní číslo a e-mailovou adresu pro rychlou zpětnou vazbu.

Vybavení

  • smoke_freeNekuřácké pokoje

Ceny

UměníčísloLidéCena za osobu a noc v €

Popis

Tento text byl strojově přeložen ( Ukázat originál )

Zařízený byt k pronájmu v Kolíně nad Rýnem-Pesch

2 ZKDB, 80 m² obytná plocha v rodinném domě, plně vybavená, vlastní prádelna a sklepní místnost, vlastní vchod v přízemí. Velkoryse zrekonstruovaný v roce 2015, všechny pokoje kachl, ložnice laminát. Soukromé parkovací místo. K dispozici od 03.10.2023. Nekuřácký, maximálně čtyři osoby. Minimální doba pronájmu: 3 měsíce (na vyžádání kratší). Pronajímá se pouze celý byt, žádné jednotlivé pokoje.

Pronájem € 1500, - mtl. plus € 200,- NK záloha (elektřina, voda, stočné, plyn, vyúčtování je založeno na spotřebě/odečtech měřičů) - Kauce: € 1500,-

Vybavení:
Vybavená kuchyňská linka vč. myčky, mikrovlnné trouby, sporáku se sklokeramickou deskou, trouby, velké ledničky. Kávovar, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd. jsou bohaté, velký jídelní kout.

Velký obývací pokoj s výhledem do krajiny, kožený nábytek, přídavná rozkládací pohovka 140x188cm vhodná pro noční použití, WiFi/WLAN, satelitní TV plochá obrazovka 102cm, elektrické žaluzie. V případě potřeby lze přidat další lůžko 90x200cm.

Koupelna s velkým sprchovým koutem 90x120cm, bidetem, toaletou, ručníky, samostatná toaleta pro hosty.

Ložnice s novými postelemi a matracemi 2x90x200cm, lze nastavit jako manželskou postel nebo samostatně, přikrývky a prostěradla, okenice.

Nová pračka Bosch a sušička Miele ve vlastní prádelně, žehlička, žehlící prkno. Nový energeticky úsporný plynový topný systém s kondenzační technologií.

Životní prostředí:
V blízkosti dálničního uzlu A57 Chorweiler/Pesch, autobusová zastávka s napojením na S-Bahn přímo naproti, doba jízdy do Dom/Hbf cca 30 minut. Základní škola a střední škola v obci, stejně jako EDEKA, ALDI, LIDL, OBI, lékaři, lékárny, restaurace, pekárny, tělocvična, sportovní zařízení atd., vše v docházkové vzdálenosti. Pláž "Sundown Beach" na jezeře Esch v bezprostřední blízkosti.

Hostinský

  • Členem od: července 2016
  • Míra odpovědi: 50%
  • Mluvíme: německy, anglicky

Zadejte své ubytování

a připojte se k tisícům spokojených pronajímatelů!