eNz Home

Základna vstup

Pan Enis Kazancioglu

  • place Sonnebergerstrasse 38 , 90522 Oberasbach bei Nürnberg
  • person 1-20 Lidé
  • Mluvíme:
  • Tento poskytovatel nemá žádné další kontaktní údaje. Kontaktujte prosím pronajímatele pomocí tlačítka „Kontaktovat poskytovatele“ a zanechejte své telefonní číslo a e-mailovou adresu pro rychlou zpětnou vazbu.

Vybavení

  • smoke_freeNekuřácké pokoje

Ceny

UměníčísloLidéCena za osobu a noc v €
Jednolůžkový pokoj44z 20.00 €

Popis

Tento text byl strojově přeložen ( Ukázat originál )

MÁME VÍCE LOKALIT. ZEPTEJTE SE NÁS.

Sonnebergerstrasse Popis

Německý popis

Adresa: Sonnebergerstrasse 38, 90522 Oberasbach (-> Norimberk 2 km, -> norimberské centrum 9,2 km, -> supermarket a restaurace atd. 1km)

Vybavení: W-Lan, SAT TV, postel, přikrývka, přikrývky, židle, stůl, uzamykatelná skříň (přineste si visací zámek), vlastní lednice na pokoji, společná koupelna/WC (1:3), společná kuchyň (1:6), pračka, zahrada (gril; Sezónní). Obecně neposkytujeme ručníky a šampony, pro větší skupiny je to možné za poplatek.

Cena: Ceny se pohybují od 9 do 29 € za lůžko a den. Cena za pokoj se počítá z maximální kapacity X cena/lůžko za den. Doporučujeme pronajmout si celou pokojovou jednotku. Tento pokoj má maximální kapacitu X lůžek, pokoj lze také rezervovat jako jednolůžkový / dvoulůžkový pokoj za příplatek.

Přístup / Příjezd / Parkování : Zahradní dveře lze otevřít bez klíče, přední dveře lze otevřít čipem, vstupní dveře do bytu se otevřou, když je otočen knoflík, místnost se otevře klíčem cichlid. Můžete přijet mezi 14:00-20:00 (Pro jiné časy nás prosím kontaktujte.) Klíče jsou v klíčové schránce, dostanou video odeslané přes Whatsapp, jak se dostat ke klíčům. Na Eisenacherstrasse lze zdarma zaparkovat několik osobních nebo nákladních automobilů. Využijte prosím toto parkovací místo, parkování v našich prostorách bohužel není možné.

Všechny informace bez záruky, chyby a změn vyhrazeny.

Hostinský

  • Členem od: srpna 2019
  • Míra odpovědi: 0%
  • Mluvíme: německy

Zadejte své ubytování

a připojte se k tisícům spokojených pronajímatelů!