Bauernhof Familie Wehrhoff

Základna vstup

Pan Wolfgang Wehrhoff

  • place Schneeheide 31 , 29664 Walsrode
  • person 1-27 Lidé
  • Mluvíme:
  • Tento poskytovatel nemá žádné další kontaktní údaje. Kontaktujte prosím pronajímatele pomocí tlačítka „Kontaktovat poskytovatele“ a zanechejte své telefonní číslo a e-mailovou adresu pro rychlou zpětnou vazbu.

Vybavení

  • smoke_freeNekuřácké pokoje

Ceny

UměníčísloLidéCena za osobu a noc v €
Apartmán76z 18.00 €

Popis

Tento text byl strojově přeložen ( Ukázat originál )

Naše farma se nachází v městském trojúhelníku Hannover - Brémy - Hamburk ( Lüneburg Heath) , v blízkosti následujících míst nebo lokalit: Walsrode, Fulde, Benzen, Stellichte, Hünzingen, Bad Fallingbostel, Cordingen, Honerdingen, Ebbingen, Visselhövede, Verden, Rotenburg, Tietlingen, Dorfmark, Mengebostel, Riepe, Kroge, Hollige, Altenboitzen, Kirchboitzen, Krelingen, Düshorn, Meinerdingen, Bockhorn, Hodenhagen, Ahlden, Bierde, Böhme, Rethem, Nordkampen, Südkampen, Sieverdingen, Idsingen, Kettenburg, Jarlingen, Ahrsen, Bommelsen, Borg, Eilte, Essel, Schwarmstedt, Eickeloh, Eilstorf, Westenholz, Vethem, Bomlitz, Benefeld, Soltau, Bispingen, Schneverdingen,
Apartmán 1 má 1 ložnici s manželskou postelí a 1 obývací pokoj / ložnici s rozkládací pohovkou, kuchyň a koupelnu, velkou terasu. Apartmán 2 se nachází v horním patře a má balkon: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 obývací pokoj / ložnice, sep. Kuchyň a koupelna. Apartmán 3: 2 oddělené ložnice se 2 lůžky v horním patře. V přízemí je 1 obývací pokoj s kompletem. Kuchyňský blok, stejně jako koupelna a WC. Apartmán 4: 1 obývací pokoj v přízemí m. compl. Kuchyňský kout a 1 koupelna. V horním patře je otevřená ložnice s 1 manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky. Apartmán 5, stejně jako apartmán 3, má 2 oddělené ložnice, ale je o něco větší. Lze přidat 1 přistýlku. Apartmán 6: 3 ložnice různých velikostí, stejně jako velký obývací pokoj s kompletem. Kuchyňský kout, velká koupelna se 2 sprchami, WC, umyvadlem a sep. Toaleta pro hosty. Apartmán 7 se nachází v horním patře s velkým balkonem a má 3 ložnice, každá se sprchou / WC, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládací pohovkou.

Všechny apartmány mají samostatný vchod, jsou samostatné.
Použití praček a sušiček je možné. Wi-Fi zdarma

Hostinský

  • Členem od: října 2016
  • Míra odpovědi: 75%
  • Mluvíme: německy

Zadejte své ubytování

a připojte se k tisícům spokojených pronajímatelů!